BİZ KİMİZ

Biz, estetiği ve fonksiyonelliği birleştirerek yaşam alanlarınıza özgünlük katmak İçin çalışan bir İç tasarım firmasıyız.

Ligno Concept, iç mimari alanında yaratıcı tasarımlar, etkileyici projeler ve müşteri memnuniyeti odaklı uygulamalar sunma hedefiyle kurulmuştur. Müşteri beklentilerini merkezine alan Ligno Concept, kısa sürede yoğun ilgi gören bir firma haline gelmiştir. Farklı konseptlere ve yenilikçi bir anlayışa sahip olan Ligno Concept, çağın modern dinamiklerini köklü deneyimleriyle birleştirerek özgün projeler üretmektedir. Sunduğumuz hizmetlerde işlevselliği ve estetiği bir arada tutarak müşterilerimizin yaşam alanlarında benzersiz ve özgün bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

Ligno Concept, geniş hizmet yelpazesiyle çağdaş, estetik ve unutulmaz mobilya tasarımlarından, yaşam alanlarına ruh katan özgün iç mimari ve uygulama çalışmalarına kadar birçok seçenek sunmaktadır. Konut, ofis, restoran, showroom ve diğer tüm projelerinde, tasarım tutkusunu zamanlama gücüyle bir araya getirerek uzman bir ekiple çalışmaktadır. Müşterilerinin taleplerini ön planda tutan Ligno Concept, özgün, tatmin edici ve sıradışı projeleriyle alanında öncü bir konumdadır.

Ne Yapıyoruz

İç mekanlarda estetiği ve fonksiyonelliği bir arada sunarak, yaşam alanlarınıza özgünlük katıyoruz.

Ligno Concept, güven anlayışıyla rotasını çizdiği başarı yolculuğunu müşterilerine sunduğu benzersiz projelerle sürdürmektedir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde işlevsellik ve estetiği bir arada tutarak, onların yaşam alanlarında unutulmaz deneyimler yaşamalarını hedefliyoruz. Profesyonel ve deneyimli ekibimizle, müşterilerimizin hayallerindeki mekanları gerçeğe dönüştürerek onların beklentilerini aşmayı amaçlıyoruz.

layout & space planning

interior architecture

interior design

project coordination